Przejdź do treści

O Nas

Firma Notebook Serwis zapewnia profesjonalny serwis dla Ciebie i Twojej firmy.

Naszą specjalnością jest kompleksowa i szybka naprawa notebooków wszystkich marek.

Posiadamy bogate zaplecze dokumentacji serwisowej, części zamiennych, oraz wieloletnie doświadczenie.

Zaczynaliśmy w 2001 roku naprawiając tak TOPOWE modele jak DELL CPi, IBM serii 600, Toshiba 4090XCDT.

Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które dziś owocuje szybkością, precyzją i niezawodnością naszych napraw.

W 2005r nasza firma zakupiła pierwszą profesjonalną stację do napraw w systemie BGA co umożliwiło nam montaż i demontaż układów. Za nami tysiące napraw związanych z REBALLINGIEM i wymianą układów BGA. 

Nieustannie modernizujemy nasz osprzęt serwisowy. Pracujemy na profesjonalnym oprzyrządowaniu najlepszych firm takich jak PACE, XKAR, METEX, DELVO.

Do października 2011r serwis działał w Poznaniu przy ulicy Bukowskiej 237. Od listopada 2011r firma mieściła się na narożniku ulic Nowiny i Pięknej. Obecny adres to: Jana Henryka Dąbrowskiego 181.

Od początku istnienia naszej firmy wykonujemy bezpłatną diagnozę i ocene kosztów naprawy. Czas diagnozy to najczęściej 1 dzień roboczy, w bardzo ciężkich przypadkach maksymalnie do 3 dni roboczych.

Na wszelkie naprawy udzielamy pisemnej 3 miesięcznej gwarancji.

W przypadku wymiany układów BGA na nowe gwarancja wynosi 6 miesięcy.

Nowe podzespoły takie jak: matryce LCD, dyski twrade, napędy optyczne, zasilacze objęte są minimum 12 miesięczną gwarancją.

Prowadzimy sprzedaż notebooków poleasingowych i akcesoriów – zapraszamy do sklepu.